Suriye'den Avrupa ülkesine göç eden kadın gün yüzü görmediği için her ortama çok meraklı ve kendi ülkesinde ki gibi güvenli olduğunu zannederek girer. Lakin bu güveni amından akan zevk sularını ile akıp gidecektir.

Kendi ülkesinde fazla sosyal aktivite olmayan hatta kadınların ve erkeklerin bir araya gelmesini bile çok zor olmasından dolayı Avrupa ülkesindeki ortamı hiç bilmeyen Arap Suriyeli kadın internet ile tanışır. Normalde hiç güven olmayan internet sitelerindeki erkeklere güven duyan biraz saf karakterli kadın bir erkekle konuşmaya sohbet etmeye başlıyor. Karşısındaki adam ise tam bir Abaza ve daha önce hiç türbanlı kadın sikmemiştir ve bu merakını gidermeye niyetlidir. Kız ile buluşmak isteyen adam kıza evinin adresini sanki kafeterya gibi söyleyerek verir saf kızımız iste buluşmaya vakit kaybetmeden gidecektir. Kapısının önünde esmer türbanlı oldukça çekici gözüken bir hatunla karşılaşan adam kızı hemen eve atar.

İçeriye giren kızın adama kendi evinin adresini vermesine tepki gösterince adam kızı boğazından tuttuğu gibi dizlerinin üzerine oturtup sikini dışarı çıkartır. Adamın büyük yarrağını gören kız ise içinde yıllardır kilitli tuttuğu sikişme isteğini artık salacak ve birbirlerini inleterek Hardcore Sert bir sikiş yaşayacaklar.