Sarışın liseli kız çok seksi gözüküyordu tam anlamıyla bir içim suydu tüm ergen liseli erkeklerin gözün onda onun gözü ise yeni atanan genç öğretmeninde.

Sarışın güzelimiz öğretmenine derslerde kur yapıyor sürekli o nereye giderse olduğu yerde bitiyordu. Hatundan çok etkilenen genç öğretmen kızı kendi öğrencisi olduğu için sikemiyordu fakat onun da içi gidiyordu. Liseli kız baktı bu durum kaç kovala ile olmayacak bir gün okula erken geldi ama ne geliş en kısa eteği dizine kadar gelen beyaz çorapları ve göğüslerini yarıya kadar kapatabilen dokunsan açılacak gömleği. Vakit kaybetmeden nöbete kaldığını bildiği genç öğretmeninin odasının kapısını çalar ve içeri girer. Dersleri ile ilgili bir şeyler geveleyen sarışın liseli kızın asıl maksattı hocasını baştan çıkartmaktır. Adama oturduğu masadan seksi ayaklarını bacaklarını gösterip duran kızımız adamı terletmeye başlamıştır bile.

İyice azan yeni atanmış hoca aklından sikemesem bile bunun tadını çıkartmam lazım diye geçirdiği sırada sarışın afet masanın üzerine doğru oturunca adam kendini tutamaz. Kızın bacaklarına elini atıp okşamaya başlayan adam kızı sikmeden fetiş ilişkiye girmeyi kafasına koyar. Kızın vücudunun her noktasını yalayarak zevk alan fetiş adam bir yandan kızın ayakları ile kendine 31 çekip rahatlar.