Hapishanede mahkumlar cezalarını çekerken esmer kadın mahkumlar erkeksizlikten erkek mahkumlarda sikini sokacak bir am bulamadıkları için çok mağdur durumda. Herkesin ateşi başında azgınlıktan ne yapacağını şaşırmış durumda.

Amerika’nın çorak eyaletlerinden birinde bulunan hapishanede erkek mahkumlar azgınlıktan birbirlerine bile tecavüz edecek duruma geldiler. Sikini sıvazlamaktan 31 çekmekten bitap düşen mahkumların tek hayali aralarında sadece bir tel örgü bulunan kadın mahkumların yattığı bölümdür. Nitekim kadın mahkumların da tek isteği budur fakat bu isteğin karşılığını cezasını çekmekte olan Alice isimli bir kadın bulacak. Erkekler koğuşunda kitap ve mektup dağıtıcısı olarak çalışan azgın bir dostumuz kadınlar tarafına gizlice geçmeyi başarıyor. Herkesin yemekte olduğu ırada kadınlar bölümünde gizlice gezen azgın adam bir kadının hücresinde beklediğini ve etrafında hiçbir gardiyanın olmadığını görüp kadının yanına gider.

Adamı gören kadın başta şaşırsa da hemen adamın kucağına atlayıp sikine yapışır, azgınlıktan ateşi başına vuran kadın mahkum adama vermek için üzerini hemen çıkarıp önce oral seks ile adamın sikini iyice ıslatır. Daha sonra yıllardır erkeksizlik başına vuran kadın adamla çok Hardcore Sert sikişmeye başlar. Mahkumlara yakalanmadan kadını bir çırpıda siken adam rahatlamış şekilde kendi bölümüne geri döner.