Doğuştan şanslı olmak böyle bir şey olsa gerek zengin bir ailenin tek erkek evladı olan 18 yaşındaki şımarık çocuk istediği her şeyi parası ile elde etmektedir.

Yokluğu hiç bilmeyen zengin genç adam istediği her kızı parası ile kandırıp lüks evlerinden birine atarak sikiyordu cinsel dürtülerini bu şekilde tatmin eden şanslı çocuk artık para karşılığı değil değişik ilişkiler peşine düşmüştür. Kız tavlamaya hatun düşürmeye çalışan çocuk ne yapıp etse de parasının olduğunu öğrenen dek kimse ona yüz vermiyor onunla yatmak istemiyor. Maddi varlığından başka ne çekiciliği nede bir sempatisi olmayan çocuk bir süre normal ilişkileri denese de başarılı olamayınca doğasına dönmeye karar verir. Zengin ama çirkin çocuk bir gün villasında takıldığı ve umutsuzluğa kapıldığı sırada babası tarafından çocuğa hizmet etmek için işe alınan esmer güzeli çıtır pıtır hizmetçiyi görüp ondan baya hoşlanır.  Kız düşürmediğinden dolayı birazda kızgın olan genç adam günü amatör hizmetçiyi becererek kurtarmayı kafaya koyar. Hizmetçinin temizlik yaptığı sırada siyah mine eteğinin altından sinsice yaklaşarak bacaklarını okşayan zengin çocuk genç kızı sikmeyi kafasına koymuştur bir kere. Patronu sayılan zengin çocuğu tersleyen esmer kız sadece adamın daha fazla sinirlenmesine sebep vermiştir.

Kızı işten kovmakla tehdit ederek istediğini elde etmeyi planlayan adama istemeden de olsa vermeye karar veren kız götten sikileceğinden habersizdi. Zengin velet ise sürekli reddedilmenin verdiği sinir ile amatör kızı önce yalıyor sonra sakso çektirip götünden sikmeye başlıyor.