Güney Amerika da emlakçılık işi ile uğraşan Latin kadın patronunun bir toplantıda Florida kıyılarında bulunan oldukça lüks villayı satan çalışanına yüklü ikramiye vereceğini öğrenir. Paraya ihtiyacı olan güzel kadın evi satmak için tabiri yerindeyse zengin adam avına çıkmıştır.

Mükemmel esmer vücudu uzun boyu ve seksi giyinişi ile herkesin ilgisini rahatça çekebilen kadının aklına bu avantajını kullanmak gelir. Müşteri portföyünü erkeklerden seçmeye gayret gösteren güzel kız aradığı alıcıyı bulmuştur. Hem yatırım hem de tatil için New York'tan gelen genç yakışıklı bir milyardere kapağı atan kız adamdan randevu alarak tam onun elit yaşantısına uygun yatırıma müsait bir villa olduğunu müşterisine bildirir, başlarda çok sıcak bakmayan adam Latin güzeli yakından görünce eve bakmaya karar verir ve birlikte yola koyulurlar. Villaya bakmaya başlayan adam yatırım için uygun olmadığını düşünüp, düşüncesini de yüzüne yansıtır ne yapıp edip villayı satması gereken kadının aklına şeytani bir plan gelir. Zengin müşterisine bu villada güzel saatler geçirtecek müşterisi da evi almak zorunda kalacaktı planını uygulamaya dökmek isteyen kadın eteğinin boyunu yukarı çekerek kısaltmaya başlar.

Yatırımından çok kadına odaklanmaya başlayan adam karşısındaki kıza çok fazla dayanamaz yatak odasını görmedim gösterebilir misin diyerek latin kızı yatağa atmaya çalışır. Niyeti tam olarak bu olan kız odaya geçer geçmez varlıklı adamın pantolonunun üzerinden sikine yapışarak kemerini çözmeye başlar. Paranın bir çok şeye kadir olduğu dünyada kendini siktirerek para kazanacak olan kadın durumdan şikayetçi değildir.