Erkek arkadaşını ailesi ile tanıştırmak için eve getiren esmer liseli kızın niyeti farklıydı fakat üvey babası çok uyanık bir adamdı. Erkek arkadaşını annesi ve üvey babası yemek yerken yanlarına getirip tanıştırır liseli genç kızın annesi güler yüz ile karşıladığı genç adama iyi davransa da babası pek hoş karşılamaz.

Yemeğin ardından bir süre birlikte salonda misafirlerini ağırlayan aile liseli kızın babası tarafından terslenip duran genç adama gel odaya geçip ders çalışalım diye kulağına fısıldayan kıza tamam deyip odalarına geçerler. Tabi ki liseli kızımız dersi bahane etmiştir hem daha rahat bir ortama geçmek hem de sevgilisi ile sevişmek istiyor ki erkek arkadaşının niyeti de tam olarak budur. Lakin sevişme sesleri çok fazla çıkmaya başlayınca içine kurt düşen üvey baba odanın kapısına giderek içerideki sesleri dinlemeye başlar şüphelerinde haklı çıktığını inleme seslerini duyması üzerine anlar ve gençleri basar.

Liseli kızın erkek arkadaşını kulağından tuttuğu gibi evden kovan baba kızının tepkisini çekse de kız asıl annesinden korkmaktadır ve üvey babasının olanları bihaber olan annesine söylemesini istemez. Kızı odaya kapatan üvey baba ise bu isteğin karşısında zaten suçlu durumda olan kızına ceza verecektir fakat bu ceza harçlığını kesmek değildir. Kıza akıntı olup ensest ilişki sevdiğini belli eden üvey baba kızına susmak için tek bir şart suna oda liseli esmer kızıyla doya doya sikişmektir.